Sklep stacjonarny · dolnośląskie

Wunderwaffe

ul. Fabryczna 30, 57-256 Bardo

8ofert
5kalibrów
0,49 zł/sztcena / szt od

Mapa dojazdu

Wunderwaffe, ul. Fabryczna 30, 57-256 Bardo

Kliknięcie załaduje mapę z serwerów Google (pliki cookie).

Informacje o sklepie
adres
ul. Fabryczna 30, 57-256 Bardo dojazd →
telefon
+48 531 616 985
godziny
pon 8:00-16:00, wt nieczynne, śr-pt 8:00-16:00, sob (1. sobota miesiąca)
województwo
dolnośląskie
platforma
woocommerce
odczyt cen
Aktualizacja:
strona
wunderwaffe.pl

Dostępna amunicja

8 ofert w 5 kalibrach

7.62x39

4 oferty · od ∞ zł/szt
Amunicja ślepa kal.7,62x39 op. 20szt
UNK
20szt
—
za sztukę
40,00 złza opakowanie
Amunicja ślepa 7,62x39 op. 660szt
UNK
660szt
—
za sztukę
660,00 złza opakowanie
Amunicja ślepa 7,62x39 op. 20szt
UNK
20szt
—
za sztukę
800,00 złza opakowanie
Barnaul 7.62x39
UNK
20szt
—
za sztukę
800,00 złza opakowanie

.22 LR

1 oferta · od 0,49 zł/szt
UNK · 36 gr
235szt
0,49 zł
za sztukę
115,00 złza opakowanie

.380 ACP

1 oferta · od 1,50 zł/szt
UNK
28szt
1,50 zł
za sztukę
42,00 złza opakowanie

5.45x39

1 oferta · od 2,60 zł/szt
Amunicja 5,45x39mm 540 sztuk 2,49 / szt
UNK
540szt
2,60 zł
za sztukę
1404,00 złza opakowanie

7.62x54R

1 oferta · od 30,00 zł/szt
Amunicja 7,62x54R łódkowana (5szt w łódce)
UNK
5szt
30,00 zł
za sztukę
150,00 złza opakowanie

Ceny mają charakter poglądowy. Zakup amunicji wymaga pozwolenia na broń; sposób sprzedaży (na miejscu lub na odległość) i odbioru ustala sklep. Informacje prawne w serwisie mają charakter ogólny i nie stanowią porady prawnej. Dane zebrane 4 października 2026. AmoCena nie pośredniczy w sprzedaży.